Testavimas ir paleidimas

Kodėl yra svarbu pirma ištestuoti svetaine pries jia paleidžiant?

Testavimas ir paleidimas R Design


Interneto svetainės testavimas yra programinės įrangos testavimo pavadinimas, daugiausia dėmesio skiriantis žiniatinklio programoms. Visiškas žiniatinklio sistemos testavimas prieš pradedant veikti gali padėti išspręsti problemas, kol sistema neatskleidžiama visuomenei. Klausimai gali apimti žiniatinklio programos saugumą, pagrindinį svetainės funkcionalumą, jos prieinamumą neįgaliems vartotojams ir visaverčiams vartotojams, gebėjimą prisitaikyti prie daugybės stalinių kompiuterių, įrenginių ir operacinių sistemų, taip pat pasirengimą numatomam srautui. ir vartotojų skaičius bei galimybė išgyventi didžiulį vartotojų srauto šuolį, kurie abu yra susiję su apkrovos testavimu.

Svetainės stebėjimas

Svetainės stebėjimas R Design

Svetainės stebėjimas – tai procesas, kurio metu tikrinama, ar galutiniai vartotojai gali sąveikauti su svetaine ar interneto programa, kaip tikėtasi. Verslo įmonės dažnai naudoja svetainių stebėjimą, kad užtikrintų, jog svetainės veikimo laikas, našumas ir funkcijos būtų tikėtinos.

Svetainių stebėjimo įmonės suteikia organizacijoms galimybę nuosekliai stebėti svetainės ar serverio funkcijas ir stebėti, kaip ji reaguoja. Stebėjimas dažnai atliekamas iš kelių vietų visame pasaulyje į konkrečią svetainę ar serverį, siekiant nustatyti problemas, susijusias su bendru interneto vėlavimu, tinklo šokio problemomis ir užkirsti kelią klaidingam teigiamam rezultatui, kurį sukelia vietinės ar tarpusavio ryšio problemos. Stebėsenos įmonės paprastai pateikia šiuos testus įvairiose ataskaitose, diagramose ir grafikuose. Aptikus klaidą, stebėjimo tarnybos siunčia įspėjimus el. Paštu, SMS, telefonu, SNMP gaudyklėmis, peidžeriais, į kuriuos gali būti įtraukta diagnostinė informacija, pvz., Tinklo atsekimo maršrutas, tinklalapio HTML failo kodo užfiksavimas, tinklalapio ekrano kopija, ir net vaizdo įrašas, kuriame žlunga svetainė. Ši diagnostika leidžia tinklo administratoriams ir žiniatinklio valdytojams greičiau išspręsti problemas. Stebėjimo metu renkami išsamūs duomenys apie svetainės našumą, pvz., Įkėlimo laikas, serverio atsako laikas, puslapio elementų našumas, kurie dažnai analizuojami ir naudojami tolesniam svetainės našumui optimizuoti.