Dažniausiai užduodami klausimai apie mūsų svetainių kūrimo paslaugas

Jei nerandate atsakymo į rūpimus klausimus, susisiekite

D.U.K

Kokias interneto svetainių kūrimo paslaugas siūlote?

Siūlome įvairias žiniatinklio kūrimo paslaugas, įskaitant svetainių dizainą ir kūrimą, elektroninės prekybos svetainių kūrimą, SEO analizę ir optimizavimą ir svetainių priežiūrą bei palaikymą.

Ar galite sukurti svetainę, kuri būtų optimizuota paieškos sistemoms?

Taip, mes turime patirties optimizuojant paieškos sistemoms (SEO) ir galime sukurti bei sukurti svetainę, optimizuotą paieškos sistemoms. Tai apima raktinių žodžių, metažymų ir kitų metodų naudojimą, siekiant pagerinti svetainės matomumą paieškos variklio rezultatų puslapiuose.

Ar galite man padėti su svetainės priežiūra ir palaikymu po to, kai svetainė bus paleista?

Taip, siūlome nuolatines svetainės priežiūros ir palaikymo paslaugas, įskaitant klaidų taisymą, atnaujinimus, saugumą ir našumo optimizavimą. Kartu su jumis nustatysime, kokio palaikymo jums reikia, kad svetainė veiktų sklandžiai.

Ar turite internetinių kūrimo projektų, su kuriais dirbote, portfelį?

Taip, turime internetinių svetainių kūrimo projektų, su kuriais dirbome įvairių pramonės šakų klientams, portfelį. Mielai parodysime savo darbus ir išsamiau aptarsime jūsų projektą.

Ar teikiate mokymus ir pagalbą klientams atnaujinti savo svetaines?

Taip, mes teikiame mokymus ir pagalbą klientams atnaujinti savo svetaines. Tai gali apimti prieigos prie turinio valdymo sistemos (TVS), pvz., „WordPress“, suteikimą ir mokymą, kaip ja naudotis.

Kokias svetainės saugumo priemones taikote?

Mes rimtai žiūrime į svetainių saugą ir įgyvendiname daugybę priemonių, kad užtikrintume savo klientų svetainių saugumą, įskaitant reguliarius programinės įrangos atnaujinimus, atsargines kopijas ir saugos papildinius.

Kaip žiūrite į naują interneto svetainių kūrimo projektą?

Mes laikomės struktūrizuoto kiekvieno interneto kūrimo projekto proceso, pradedant konsultacija, kad suprastume jūsų reikalavimus ir tikslus. Tada sukuriame išsamų projekto planą su laiko juosta ir biudžetu, prieš pereidami prie projektavimo, kūrimo, testavimo ir paleidimo.

Kiek laiko užtrunka sukurti svetainę?

Laikas, kurio reikia svetainei sukurti, skiriasi priklausomai nuo projekto apimties ir dizaino bei funkcionalumo sudėtingumo. Savo projekto plane pateikiame terminą ir biudžetą, o kūrimo proceso metu nuolat informuosime apie mūsų pažangą.

Kokia yra jūsų interneto svetainių kūrimo paslaugų kainų politika?

Mūsų kainų politika yra skaidri ir lanksti. Pateikiame išsamų projekto planą ir biudžetą bei dirbsime su jumis siekdami užtikrinti, kad mūsų paslaugos atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą.

Kaip elgiatės su svetainės dizaino ir kūrimo pakeitimais ir pataisymais?

Suprantame, kad klientai projekto metu gali norėti keisti svetainės dizainą ir plėtrą. Turime lankstų pakeitimų ir pataisymų tvarkymo procesą ir dirbsime su jumis siekdami užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius.

Ar siūlote svetainių talpinimo ir domenų registravimo paslaugas?

Taip, mes siūlome svetainių talpinimo ir domenų registravimo paslaugas ir galime padėti rasti geriausią hostingo sprendimą pagal jūsų poreikius.

Koks yra jūsų svetainės paleidimo ir diegimo procesas?

Turime išsamų svetainės paleidimo ir diegimo procesą, įskaitant testavimą, optimizavimą ir diegimą tiesioginiame serveryje. Taip pat teikiame nuolatinės svetainės priežiūros ir palaikymo paslaugas, kad po paleidimo jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

rdesign.lt

Specializuojamės kuriant ir projektuojant svetaines, naudojame savo įgūdžius dizaino ir žiniatinklio kūrimo srityje, kad visos mūsų klientų vizijos būtų įgyvendintos iki aukščiausio lygmens. WEB.

El.Paštas

Telefonas

Copyright © 2023 rdesign.lt