R Design.lt-Jūsų svajonę paversime realybe

Mes esame draugiška įmonė kurianti internetines svetaines, elektronines parduotuves, tinklaraščius, juos prižiūrinti, analizuojanti, nustatanti pažeidimus ir juos taisanti.


Mums svarbiausia yra kliento norai. Nesvarbu, kokių svetainių norite sau ar savo verslui, mes padėsime jums pasiekti geriausias „Google“ pozicijas.

Mums nėra nei per mažų ar per didelių darbų, nei per lengvų ar per sunkių darbų. Mes padarysime viską ko jums reikia ir ko norite kol jus mėgausitės gyvenimo teikiamais malonumais.

Kodėl verta rinktis mus?

Pas mus rasite visko ko reikia jūsų naujiems ar esantiems projektams.

Viskas ką turite žinoti apie Interneto svetainę ir kas ji yra

Svetainė yra tinklalapių ir susijusio turinio rinkinys, identifikuojamas pagal bendrą domeno vardą ir paskelbta bent viename interneto serveryje. Žymūs pavyzdžiai yra wikipedia.org, google.com ir amazon.com.

Visos viešai prieinamos svetainės kartu sudaro pasaulinį internetą. Taip pat yra privačių svetainių, kurias galima pasiekti tik privačiame tinkle, pavyzdžiui, įmonės vidinė svetainė, skirta jos darbuotojams.

Svetainės paprastai yra skirtos tam tikrai temai ar tikslui, pvz., Naujienoms, švietimui, komercijai, pramogoms ar socialiniams tinklams. Hipersaitas tarp tinklalapių nurodo svetainės naršymą, kuris dažnai prasideda nuo pagrindinio puslapio.

Internetinės svetainės kūrima

Interneto svetainių kūrimas: Mes sukursime interneto svetaine pagal jūsų pageidavimus, fantazijas, norus, biudžetą. Visada rasime kompromisą.

Interneto svetainiu kurimas-R Design

Interneto svetainių analizavimas

Interneto svetainių analizavimas: išanalizuosime jūsų esamų ar busimų svetainių arhitektūra ir padesime ją sutvarkyti, kad pasiektumete aukštesnes google pozicijas.

Analize ir planavimas R-Design

Saugumo spragų ieškojimas

Saugumo spragų ieškojimas: Mes išnagrinėsime jūsų esamą svetainę ir nustatysime ar jos turi spragų. Ar į jas gali įsibrauti nepageidaujami svečiai, ar apsaugota duomenų bazė, ar nėra nutekėjimo informacijos i kitas puses nei jei priklauso.

Saugumo spragu ieskojimas-R Design

Mokėjimo sistemų analizė

Mokėjimo sistemų analizė: Mes išanalizuosime jūsų turima ar norimą isigyti mokejimo sistemą kuri atitiktu saugumo reikalavimus ir nebūtų pažeidžiama. Turėtų 3D secure ar bent AVS, nes šiuo metu yra labai daug netikrų mokejimo systemų (phishing, fake), kurių kurejai nori rinkti kreditinių kortelių duomenis saviems tikslams.

Mokejimo sistemu analize R-Design

Projektavimas

Projektavimas: Suprojektuosime jūsų norimą interneto svetaines ivaizdį. Kaip jūs norite, kad ji atroditų, kokias spalvas jūs norite pasirinkti, ir kaip jūs norite svetainę isdestyti. Fantazijai ribų nėra!

Projectavimas-R Design

Programavimas

Programavimas: Svetaines programavimas reiškia rašymą, žymėjimą ir kodavimą susijusį su žiniatinklio kūrimu kuris apima žiniatinklio turinį, žiniatinklio kliento ir serverio scenarijus, bei tinklo saugumą. Dažniausiai žiniatinklio programavimui naudojamos kalbos yra XML, HTML, JavaScript, Perl 5 ir PHP.

Programavimas R Design

Svetainės testavimas

Testavimas: Prieš paskelbdami jūsų svetainę „Google“, pirmiausia ją ištestuosime arba viskas veikia, visos išorinės ir vidinės nuorodos, visos nuotraukos atitinka standartus ir visa svetainės struktūra yra teisinga

Svetaines testavimas R Design

Kodėl būtinas SEO optimizavimas

SEO optimizavimas:Paieškos sistemų optimizavimas (SEO optimizavimas) yra procesas, kuriuo siekiama pagerinti paieškos srauto į svetainę ar tinklalapį kokybės ir kiekio srautą. SEO yra nukreiptas į nemokamą srautą

SEO optimizavimas